Obcanská společnost
Hledej
kontakt mapa stránek o projektu zpravodaj
Právo vědět Účast na rozhodování Rovné příležitosti Občan v EU Výchova k občanství Filosofie
    PRÁVO VĚDĚT - Pod pokličkou není tma!
- Příklady z praxe
- Jak na to
- Zákony
- Odkazy
- Slovníček

Příklady z praxe

Kauzy STUŽ

 1. Smlouvy obce Trmice
 2. Odměny zastupitelů v Bavorově
 3. Stožáry pro mobilní věže v Litomyšli
 4. Odměny zastupitelů Českého Krumlova
 5. Odměny zastupitelů Luhačovic
 6. Odpady v Horní Stropnici
 7. Odpady v Modřici
 8. Odpady v Bernarticích
 9. Odpady v Rajhradě
 10. Odpady v Rokycanech
 11. Výběrová řízení v Písku
 12. Odměny ve Slavonicích
 13. Starý Plzenec - kopie smluv o dílo
 14. Územní rozhodnutí v Nymburku

Odměny ve Slavonicích

Dne 11.12. 2002 zaslal Ekologický právní servis Městskému úřadu Slavonice žádost o informace. Týkaly se odměn zaměstnanců, tajemníka a zastupitelů, členství zastupitelů Slavonic v orgánech obchodních společností a družstev v nichž mají Slavonice majetkovou účast a členství zastupitelů v orgánech rozpočtových a příspěvkových organizací, jakož i v občanských sdruženích či jiných právnických osobách, kde je město Slavonice členem, nebo se jinak účastní a v nichž zastupitelé reprezentují zájmy města. Dále chtěl EPS informaci o případech, kdy bylo město Slavonice, nebo Rada žalováni na základě z. 106/1999 a 123/1998 a informace, zda úřad eviduje hlasování jednotlivých zastupitelů v konkrétních věcech. Do uplynutí zákonné lhůty EPS neobdržel žádnou odpověď proto se 10.1. 2003 odvolal k Radě města ve věci "fiktivního rozhodnutí o odepření informací ". Městský úřad 15.1. 2003 zaslal požadované informace (s několika výjimkami, kde se odvolával na ochranu osobních údajů). Nepožadoval žádnou platbu za jejich vyhledání.

[Smlouvy obce Trmice] [Odměny zastupitelů v Bavorově] [Stožáry pro mobilní věže v Litomyšli] [Odměny zastupitelů Českého Krumlova] [Odměny zastupitelů Luhačovic] [Odpady v Horní Stropnici] [Odpady v Modřici] [Odpady v Bernarticích] [Odpady v Rajhradě] [Odpady v Rokycanech] [Výběrová řízení v Písku] [Odměny ve Slavonicích] [Starý Plzenec - kopie smluv o dílo] [Územní rozhodnutí v Nymburku]Za správnost textu odpovídá Jan Činčera. Poslední aktualizace: 11/20/2008 12:13

-
EU-Town twinning Tento projekt byl realizován za finanční podpory Evropské unie. Za obsah stránek odpovídá výlučně autor. Stránky nereprezentují názory Evropské komise a Evropská komise neodpovídá za použití informací, jež jsou jejich obsahem.

©2003 - 2006 Econnect webhosting, webdesign a redakční systém Toolkit 

NAVRCHOLU.cz