Obcanská společnost
Hledej
kontakt mapa stránek o projektu zpravodaj
Právo vědět Účast na rozhodování Rovné příležitosti Občan v EU Výchova k občanství Filosofie
    ROVNÉ PŘÍLEŽITOSTI - Dobře vychovaná žena změní dějiny málokdy!
- Příklady z praxe
- Jak na to
- Zákony
- Odkazy
- Slovníček

Příklady z praxe

Jak se v Praze žije rodičům s dětmi?

 1. Úvod
 2. Veřejná doprava
 3. Pěšky Prahou
 4. Cestování autem
 5. Nemocnice a lékařská péče
 6. Úřady, banky
 7. Kulturní a vzdělávací zařízení
 8. Obchody, restaurace, kavárny a cukrárny
 9. Fitness centra
 10. Jazykové (i jiné) školy
 11. Kostely a náboženská zařízení
 12. Mateřská centra a podobná zařízení
 13. Závěr

Mateřská centra a podobná zařízení

Téměř v každé pražské čtvrti dnes již najdete mateřské centrum, kam můžete docházet s malými dětmi za rozptýlením, popovídáním si, do různých kroužků a často vám tu děti za úplatu i pohlídají. Jejich seznam najdete na stránkách Sítě mateřských center v ČR.

Zde uvádím jen výběr:

 • Ulitka - mateřský klub (Na Balkáně 100, Praha 3) - Maminky tu mají možnost si zacvičit a mají zajištěné hlídání dětí - společně sledují pohádky. K dispozici je přebalovací pult.
 • A - centrum (Vítkova ul. 10, Praha 5) - K dispozici je přebalovací pult, nočníky, židle na krmení. Je to velmi milé a přátelské prostředí k dětem, najdou zde krabice s hračkami. Pořádají zde i cvičení pro děti.
 • MC v Paláci YMCA (Na Poříčí 12, Praha 1) - Bezbariérové mateřské centrum. Nabízí hlídání dětí i jazykové a jiné kurzy. Dole v paláci je také bazén a nekuřácká kavárna.
 • RKC Nová Trojka (Jeseniova 19, Praha 3) - Mateřské a otcovské centrum, řada programů pro rodiče s dětmi po celý týden včetně hlídání.
 • Baby Bee (Soběslavova 66, Praha 3) - Nové centrum, které kromě různých programů pro rodiče a děti nabízí i hlídání dětí od nejútlejšího věku ve kteroukoli denní dobu i s odvozem dětí.

[Úvod] [Veřejná doprava] [Pěšky Prahou] [Cestování autem] [Nemocnice a lékařská péče] [Úřady, banky ] [Kulturní a vzdělávací zařízení] [Obchody, restaurace, kavárny a cukrárny] [Fitness centra] [Jazykové (i jiné) školy] [Kostely a náboženská zařízení] [Mateřská centra a podobná zařízení] [Závěr]Za správnost textu odpovídá Zuzana Burdová. Poslední aktualizace: 11/20/2008 12:13

-
EU-Town twinning Tento projekt byl realizován za finanční podpory Evropské unie. Za obsah stránek odpovídá výlučně autor. Stránky nereprezentují názory Evropské komise a Evropská komise neodpovídá za použití informací, jež jsou jejich obsahem.

©2003 - 2006 Econnect webhosting, webdesign a redakční systém Toolkit